Saame tuttavaks.

Minu nimi on Sandra, olen olnud ripsmetehnik aastast 2012 ja ei ole veel mõttesse tulnud, et peaks lõpetama. Pigem vastupidi, soovin olla tasemel ripsmetehnik ja end ka võistlustel proovile panna. Ilmselt seepärast, et olen kunstiinimene ning mulle meeldib luua kätega midagi ilusat ja ripsmepikendustega saab fantaseerida väga palju.

Võistlemise hoo sain sisse mõned aastad tagasi ja alati olen tulnud koju ka mõne karikaga.Olen võistelnud nii online kui live võistlustel (need on eriti pingelised, aga võit palju magusam).Olen olnud 2023 aastal Tradehouse Ilu Peegel 10 parima nominendi seas ja 2024 aastal valiti mind Rakvere ripsmepikenduste meistrivõistlustel Läänemaa parimaks ripsmetehnikuks.Ma olen just see inimene, kes võib võistelda pea igal alal. Ka nendes alades mida ma väga hästi ei oska. Minu jaoks ei ole võitmine kinnisidee, aga alla ma nii lihtsalt ka ei anna. Kui juba võistlema lähen, siis annan endast alati parima.Ehk siis, lisaks ripsmetele on mul palju muid hobisid milles olen end proovile pannud. Näiteks suusatamine, jalgrattamaratonid, koertekross, punnvõrride kestvussõit, ratsutamine, kehamaalingud jne.2022 aastal liitsusin ka naiskodukaitsega. Seal saan end füüsiliselt korralikult välja elada, erinevaid asju õppida ning praktiseerida.

Aga kuidas ma siis ikkagi ripsmepikenduste juurde jõudsin.

Kui minu laps sai ühe aastaseks, siis selleks hetkeks olin aru saanud, et lasteaias ta just palju olla ei saa ja seetõttu ei saa ka mina tööle minna (kasvatasin last tol ajal üksi). Nimelt oli ta koguaeg haige ja mul oli vaja leida töö mida saan teha kodus. Kuidagi jäi silma ripsmepikendused. Käisin koolitusel ja seal olles mõtlesin, et appi, kuhu ma end seganud olen. Nii raske! Teiseks oli hirm, et kas väikeses külas tööd on. Lõppkokkuvõtteks olid kõik hirmud asjata. Kui palju harjutad, siis saad tubliks tehnikuks ja kliendid leiavad sind ise.Pean oluliseks enda koolitamist, sest ajaga kõik muutub ja vana rasva peal liugu laskma jäädes ei vii sind tegelikult edasi. Lisaks ripsmepikendustele olen olnud palju aastaid Lovely ja Finest Lash Shop toodete edasimüüja. Kasutan ise igapäevaselt antud brändide tooteid enda töös ja olen väga rahul.Rahul on ka minu kliendid, sest just tänu teie tellimustele see leht siin sündiski.

Suur, suur aitäh teile tellimuste eest!